
BF GOODRICH
BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL
1.994,00 lei2.192,00 lei-9%
Economisești 198,00 lei
✔ În stoc la e-roti.ro
Despre acest produs
BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL, un produs BF GOODRICH, este disponibil prin e-roti.ro, cu un preț de 1.994,00 lei, cu 9% reducere. Se regăsește la vara, parte din Auto & Moto, cu cotații aduse la zi.
Reducerea de 9% taie prețul de la 2.192,00 lei la 1.994,00 lei, deci pui deoparte 198,00 lei.
De ce să alegi acest produs
La 1.994,00 lei, BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL se așază într-o ofertă din gama premium, iar reducerea de 9% îi crește atractivitatea.
Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din vara și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.
Este un produs marca BF GOODRICH - poți explora și restul gamei aceluiași producător.
Întrebări frecvente
Ce preț are BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL?
Prețul pentru BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL este 1.994,00 lei, după o reducere de 9% de la 2.192,00 lei, la e-roti.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL?
Comanda se face la e-roti.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 9% reducere: 1.994,00 lei în loc de 2.192,00 lei.
Din ce categorie face parte?
BF GOODRICH TA KO 2 LRD 255/55R18 109R RBL este listat la Auto & Moto, secțiunea vara pe TopBuy.ro.
Vezi și
Produse similare
-9%DUNLOPDUNLOP SP446 285/70R19.5 146L
1.995,00 lei2.194,00 lei
-9%PIRELLIPIRELLI SCORPION VERDE ALL SEASON 285/45R21 113W
1.996,00 lei2.195,00 lei
-9%PIRELLIPIRELLI SCORPION VERDE ALL SEASON 315/35R21 111V
1.996,00 lei2.194,00 lei
-9%PIRELLIPIRELLI P-ZERO (PZ4) 295/30R21 102Y
1.999,00 lei2.198,00 lei
-9%KELLYKELLY ARMORTEEL KMS 2 295/80R22.5 152K
2.001,00 lei2.200,00 lei
-9%PIRELLIPIRELLI P-ZERO (PZ4) 295/45R20 114Y
2.001,00 lei2.200,00 lei
-9%GOODYEARGOODYEAR EAGLE F1 SUPERSPORT RS 245/35R20 95Y XL
2.002,00 lei2.201,00 lei
-9%CONTINENTALCONTINENTAL CONTI HYBRID HT3+ 265/70R19.5 143K
2.008,00 lei2.208,00 lei
-9%PIRELLIPIRELLI P-ZERO (PZ4) 255/40R20 101T
2.015,00 lei2.215,00 lei
-9%APOLLOAPOLLO ENDUCITY UA 275/70R22.5 148J
2.018,00 lei2.218,00 lei
-9%MICHELINMICHELIN SPORT 4 S 305/30R21 104Y
2.019,00 lei2.220,00 lei
-9%HANKOOKHANKOOK TH31 245/70R19.5 141J
2.020,00 lei2.221,00 lei
