Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61
Carolina Herrera

Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61

749,50 lei1.499,00 lei-50%

Economisești 749,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-29

Despre acest produs

Pe TopBuy.ro, Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61 din portofoliul Carolina Herrera ajunge la 749,50 lei (scăzut de la 1.499,00 lei) și poate fi achiziționat prin optiblu.ro. Se regăsește la Ochelari de soare, parte din Fashion, cu cotații aduse la zi.

Reducerea de 50% taie prețul de la 1.499,00 lei la 749,50 lei, deci pui deoparte 749,50 lei.

De ce să alegi acest produs

La 749,50 lei, Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61 se așază într-o ofertă din zona mid-to-high, iar reducerea de 50% îi crește atractivitatea.

Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din Ochelari de soare și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.

Este un produs marca Carolina Herrera - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61?
Prețul pentru Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61 este 749,50 lei, după o reducere de 50% de la 1.499,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61 reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 50% reducere: 749,50 lei în loc de 1.499,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Carolina Herrera HER0314/G/S 3H2/9O 61 este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de soare pe TopBuy.ro.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii