
Christian Dior
Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54
1.099,50 lei2.199,00 lei-50%
Economisești 1.099,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54, un produs Christian Dior, se comandă prin optiblu.ro, cu un preț de 1.099,50 lei, cu 50% reducere. Apare în selecția noastră de Fashion, alături de oferte comparabile din mai multe magazine.
Reducerea de 50% taie prețul de la 2.199,00 lei la 1.099,50 lei, deci pui deoparte 1.099,50 lei.
De ce să alegi acest produs
La 1.099,50 lei, Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54 se așază într-o ofertă din gama premium, iar reducerea de 50% îi crește atractivitatea.
Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din Ochelari de soare și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.
Este un produs marca Christian Dior - poți explora și restul gamei aceluiași producător.
Întrebări frecvente
Ce preț are Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54?
Prețul pentru Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54 este 1.099,50 lei, după o reducere de 50% de la 2.199,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54 reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 50% reducere: 1.099,50 lei în loc de 2.199,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Christian Dior 30MONTAIGNE S8U 20A5 54 este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de soare pe TopBuy.ro.
Vezi și
Produse similare
-50%Christian DiorChristian Dior 30MONTAIGNE S8U 40F2 54
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%Christian DiorChristian Dior EVERDIOR S1U B0A2 60
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG4489 30455M 55
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%Dolce&GabbanaDolce&Gabbana DG4489 501/8G 55
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%FendiFendi FE40063I 01D 54
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%FendiFendi FE40067U 30E 99
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%FendiFendi FF0438/S 0013U 64
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%FendiFendi FF0438/S 6LB IR 64
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%GucciGucci GG1528S 001 53
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%Jimmy ChooJimmy Choo DEVAN/S 06J/HA 59
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%Oliver PeoplesOliver Peoples OV5555SU 13929A 54 R-3
1.099,50 lei2.199,00 lei
-50%Oliver PeoplesOliver Peoples OV5555SU 149281 54 R-3
1.099,50 lei2.199,00 lei
