Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58
Christian Dior

Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58

1.289,50 lei2.579,00 lei-50%

Economisești 1.289,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-29

Despre acest produs

Pe TopBuy.ro, Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58, un produs Christian Dior, ajunge la 1.289,50 lei (scăzut de la 2.579,00 lei) și poate fi achiziționat prin optiblu.ro. Pe TopBuy.ro l-am încadrat la Fashion, cu prețul și datele verificate la sursă.

Reducerea de 50% taie prețul de la 2.579,00 lei la 1.289,50 lei, deci pui deoparte 1.289,50 lei.

De ce să alegi acest produs

La 1.289,50 lei, Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58 se așază într-o ofertă din gama premium, iar reducerea de 50% îi crește atractivitatea.

Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din Ochelari de soare și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.

Este un produs marca Christian Dior - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58?
Prețul pentru Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58 este 1.289,50 lei, după o reducere de 50% de la 2.579,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58 reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 50% reducere: 1.289,50 lei în loc de 2.579,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Christian Dior DIORCANNAGE A3U D0AL 58 este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de soare pe TopBuy.ro.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii