Hello Kitty HKAA168 C01 49
Hello Kitty

Hello Kitty HKAA168 C01 49

119,50 lei199,00 lei-40%

Economisești 79,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Hello Kitty HKAA168 C01 49 din portofoliul Hello Kitty poate fi achiziționat de la partenerul nostru optiblu.ro, cu un preț de 119,50 lei (scăzut de la 199,00 lei). Pe TopBuy.ro l-am încadrat la Fashion, cu prețul și datele verificate la sursă.

Plătești 119,50 lei în loc de 199,00 lei - o diferență de 79,50 lei datorată reducerii de 40%.

De ce să alegi acest produs

La 119,50 lei, Hello Kitty HKAA168 C01 49 se așază într-o ofertă cu un raport calitate-preț echilibrat, iar reducerea de 40% îi crește atractivitatea.

Pune-l alături de alternativele din Ochelari de vedere, citește specificațiile complete la sursă, apoi decide.

Este un produs marca Hello Kitty - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Hello Kitty HKAA168 C01 49?
Prețul pentru Hello Kitty HKAA168 C01 49 este 119,50 lei, după o reducere de 40% de la 199,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Hello Kitty HKAA168 C01 49?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Hello Kitty HKAA168 C01 49 reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 40% reducere: 119,50 lei în loc de 199,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Hello Kitty HKAA168 C01 49 este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de vedere pe TopBuy.ro.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii