
Hugo Boss
Hugo Boss BOSS 1534 000 53
549,50 lei1.099,00 lei-50%
Economisești 549,50 lei
✔ În stoc la optiblu.ro
Despre acest produs
Cu un preț de 549,50 lei, cu 50% reducere, Hugo Boss BOSS 1534 000 53, un produs Hugo Boss, poate fi achiziționat în oferta optiblu.ro. Pe TopBuy.ro l-am încadrat la Fashion, cu prețul și datele verificate la sursă.
Plătești 549,50 lei în loc de 1.099,00 lei - o diferență de 549,50 lei datorată reducerii de 50%.
De ce să alegi acest produs
La 549,50 lei, Hugo Boss BOSS 1534 000 53 se așază într-o ofertă din zona mid-to-high, iar reducerea de 50% îi crește atractivitatea.
Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din Ochelari de vedere și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.
Este un produs marca Hugo Boss - poți explora și restul gamei aceluiași producător.
Întrebări frecvente
Ce preț are Hugo Boss BOSS 1534 000 53?
Prețul pentru Hugo Boss BOSS 1534 000 53 este 549,50 lei, după o reducere de 50% de la 1.099,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Hugo Boss BOSS 1534 000 53?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Hugo Boss BOSS 1534 000 53 reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 50% reducere: 549,50 lei în loc de 1.099,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Hugo Boss BOSS 1534 000 53 este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de vedere pe TopBuy.ro.
Vezi și
Produse similare
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1543/F 003 57
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1543/F R80 57
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1621/F 807 55
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1621/F FT3 55
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1714/F 003 56
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1746/G TV7 53
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1757/G AMC 57
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1780/G 086 53
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1780/G P56 53
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1796/F 284 55
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1796/F FT3 55
549,50 lei1.099,00 lei
-50%Hugo BossHugo Boss BOSS 1796/F HEK 55
549,50 lei1.099,00 lei
