Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey
Be Cool

Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey

199,99 lei261,01 lei-23%

Economisești 61,02 lei

✔ În stoc la babyneeds.ro

Preț actualizat: 2026-07-26

Despre acest produs

Cu un preț de 199,99 lei, cu 23% reducere, Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey semnat Be Cool este disponibil în oferta babyneeds.ro. Se regăsește la Accesorii Plimbare, parte din Copii & Jucării, cu cotații aduse la zi.

Accesoriul esential pentru a va proteja scaunul auto Cel mai simplu mod de a-ti pastra scaunul auto la fel de intact ca in prima zi.

Față de 261,01 lei, prețul actual de 199,99 lei îți lasă în buzunar 61,02 lei (23% mai puțin).

De ce să alegi acest produs

La 199,99 lei, Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey se așază într-o ofertă cu un raport calitate-preț echilibrat, iar reducerea de 23% îi crește atractivitatea.

Pune-l alături de alternativele din Accesorii Plimbare, citește specificațiile complete la sursă, apoi decide.

Este un produs marca Be Cool - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey?
Prețul pentru Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey este 199,99 lei, după o reducere de 23% de la 261,01 lei, la babyneeds.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey?
Comanda se face la babyneeds.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 23% reducere: 199,99 lei în loc de 261,01 lei.
Din ce categorie face parte?
Husa de protectie pentru scaunul auto Easy, Be Cool, Grey este listat la Copii & Jucării, secțiunea Accesorii Plimbare pe TopBuy.ro.

Produse similare

Husa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey-23%
Be CoolHusa de protectie pentru scaunul auto Foldy, Be Cool, Grey
199,99 lei261,01 lei
Husa de protectie pentru scaunul auto Wagon, Be Cool, Grey-23%
Be CoolHusa de protectie pentru scaunul auto Wagon, Be Cool, Grey
199,99 lei261,01 lei
Salteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Lulu Rose/Gray-61%
MimiNuSalteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Lulu Rose/Gray
70,99 lei180,31 lei
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Negru-60%
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Negru
53,99 lei135,31 lei
Salteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Design, Dragons/Gray-60%
MimiNuSalteluta pentru carucior, MimiNu, Reversibila, Cu doua fete, Din catifea si bumbac, Materiale certificate Oeko Tex Standard 100, 78 x 34 cm, Design, Dragons/Gray
72,99 lei180,31 lei
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Veritable Khaki-60%
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Veritable Khaki
78,99 lei196,99 lei
Parasolar textil, Petite&Mars, Din Bumbac, Pentru soare si vant, Universal, Protectie UV SPF40+, Potrivit pentru carucioare si scaune auto, 45 × 51 cm, Mocha Mousse-54%
Petite&MarsParasolar textil, Petite&Mars, Din Bumbac, Pentru soare si vant, Universal, Protectie UV SPF40+, Potrivit pentru carucioare si scaune auto, 45 × 51 cm, Mocha Mousse
32,99 lei71,57 lei
Protectie impermeabila, Petite&Mars, Pentru bancheta auto si spatar, Cu organizator, 3 in 1, Savior, Gri-54%
Petite&MarsProtectie impermeabila, Petite&Mars, Pentru bancheta auto si spatar, Cu organizator, 3 in 1, Savior, Gri
78,99 lei170,10 lei
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Sky Whisper-54%
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Furry, Cu blanita detasabila, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Sky Whisper
88,99 lei191,64 lei
Aparatoare de ploaie, New Baby, Pentru scoica, Cu orificiu pentru un contact mai bun cu cel mic, Fara substante nocive, Transparent/Black-53%
New BabyAparatoare de ploaie, New Baby, Pentru scoica, Cu orificiu pentru un contact mai bun cu cel mic, Fara substante nocive, Transparent/Black
15,99 lei33,75 lei
Set 2 parasolare auto, FreeOn, Retractabile, Functioneaza prin apasarea unui buton, Black-53%
FreeONSet 2 parasolare auto, FreeOn, Retractabile, Functioneaza prin apasarea unui buton, Black
61,99 lei132,74 lei
Manusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Albastru-53%
Petite&MarsManusi calduroase pentru carucior, Petite&Mars, Jasie, Pentru vremea rece, Potrivite pentru orice carucior, Impermeabile, Inchidere prin capse, Albastru
62,99 lei134,65 lei
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii