
ADIDAS
Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids
183,19 lei184,71 lei-1%
Economisești 1,52 lei
✔ În stoc la sportdepot.ro
Despre acest produs
Cauți Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids din portofoliul ADIDAS? Poate fi achiziționat de la partenerul nostru sportdepot.ro la 183,19 lei (scăzut de la 184,71 lei). Apare în selecția noastră de Sport, alături de oferte comparabile din mai multe magazine.
Față de 184,71 lei, prețul actual de 183,19 lei îți lasă în buzunar 1,52 lei (1% mai puțin).
De ce să alegi acest produs
La 183,19 lei, Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids se așază într-o ofertă cu un raport calitate-preț echilibrat, iar reducerea de 1% îi crește atractivitatea.
Pune-l alături de alternativele din Incaltaminte si sneakers, citește specificațiile complete la sursă, apoi decide.
Este un produs marca ADIDAS - poți explora și restul gamei aceluiași producător.
Întrebări frecvente
Ce preț are Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids?
Prețul pentru Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids este 183,19 lei, după o reducere de 1% de la 184,71 lei, la sportdepot.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids?
Comanda se face la sportdepot.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 1% reducere: 183,19 lei în loc de 184,71 lei.
Din ce categorie face parte?
Incaltaminte Breaknet 3.0 Kids este listat la Sport, secțiunea Incaltaminte si sneakers pe TopBuy.ro.
Vezi și
Produse similare
-1%ADIDASIncaltaminte Breaknet 3.0 Kids
183,19 lei184,71 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Disney Jasmine Grand Court 00s Kids
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Fortarun 2.0 Kids
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Fortarun 3 Kids
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Fortarun 3 Kids
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Fortarun 4.0 Kids
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Galaxy 7 Running
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Grand Court Mid Kids
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Grand Court Mid Kids
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Hoops Mid
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Hoops Mid
183,19 lei185,50 lei
-1%ADIDASIncaltaminte Vl Court 3.0 Kids
183,19 lei185,50 lei
