
L’Oréal Paris
L’Oréal Paris Elseve Dream Long masca de par regeneratoare
31,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
L’Oréal Paris Elseve Dream Long masca de par regeneratoare, un produs L’Oréal Paris, este disponibil de la partenerul nostru notino.ro, cu un preț de 31,00 lei. Pe TopBuy.ro l-am încadrat la Sănătate & Frumusețe, cu prețul și datele verificate la sursă.
Ținem prețul de 31,00 lei sub observație și îl rescriem ori de câte ori magazinul îl schimbă.
De ce să alegi acest produs
La 31,00 lei, L’Oréal Paris Elseve Dream Long masca de par regeneratoare se așază într-o ofertă prietenoasă cu bugetul.
Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din Masca pentru par și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.
Este un produs marca L’Oréal Paris - poți explora și restul gamei aceluiași producător.
Întrebări frecvente
Ce preț are L’Oréal Paris Elseve Dream Long masca de par regeneratoare?
Prețul pentru L’Oréal Paris Elseve Dream Long masca de par regeneratoare este 31,00 lei, la notino.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand L’Oréal Paris Elseve Dream Long masca de par regeneratoare?
Comanda se face la notino.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Din ce categorie face parte?
L’Oréal Paris Elseve Dream Long masca de par regeneratoare este listat la Sănătate & Frumusețe, secțiunea Masca pentru par pe TopBuy.ro.
Vezi și
Produse similare

L’Oréal ParisL’Oréal Paris Elseve Hyaluron Plump crema de noapte hidratanta pentru păr
31,00 lei

OGXOGX Coconut Miracle Oil mască profund fortifiantă pentru păr cu ulei de cocos
31,00 lei

RevueleRevuele Professional Colorithic Color-Care masca intensiva pentru par vopsit si sensibil
31,00 lei

so!flowso!flow LUMI Hair Mask With Antioxidants mască hrănitoare pentru păr vopsit
31,00 lei

ZiajaZiaja Plant Essentials Pomegranate Masca hidratanta par pentru par uscat
31,00 lei

FanolaFanola Oro Therapy Gold Mask masca hidratanta pentru par uscat si indisciplinat
32,00 lei

GarnierGarnier Fructis Goodbye Damage ingrijire consolidata pentru par deteriorat
32,00 lei

GarnierGarnier Fructis Goodbye Damage Masca pentru par deteriorat
32,00 lei

GarnierGarnier Fructis Vitamin & Strength ingrijire leave-in pentru intarirea parului
32,00 lei

Natura SibericaNatura Siberica ICE Professional Repair My Hair masca de par regeneratoare cu keratina
32,00 lei

OsmoOsmo Deep Moisture Intensive Repair Mask masca intensă de întinerire pentru păr
32,00 lei

EchoslineEchosline Hydrating Mask masca hidratanta pentru par uscat si indisciplinat
33,00 lei
