Love Moschino MOL609 C9A 52
Love Moschino

Love Moschino MOL609 C9A 52

349,50 lei699,00 lei-50%

Economisești 349,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-28

Despre acest produs

Cu un preț de 349,50 lei, adică 50% sub prețul de listă, Love Moschino MOL609 C9A 52 semnat Love Moschino este disponibil prin optiblu.ro. Apare în selecția noastră de Fashion, alături de oferte comparabile din mai multe magazine.

Plătești 349,50 lei în loc de 699,00 lei - o diferență de 349,50 lei datorată reducerii de 50%.

De ce să alegi acest produs

La 349,50 lei, Love Moschino MOL609 C9A 52 se așază într-o ofertă din zona mid-to-high, iar reducerea de 50% îi crește atractivitatea.

Pune-l alături de alternativele din Ochelari de vedere, citește specificațiile complete la sursă, apoi decide.

Este un produs marca Love Moschino - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Love Moschino MOL609 C9A 52?
Prețul pentru Love Moschino MOL609 C9A 52 este 349,50 lei, după o reducere de 50% de la 699,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Love Moschino MOL609 C9A 52?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Love Moschino MOL609 C9A 52 reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 50% reducere: 349,50 lei în loc de 699,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Love Moschino MOL609 C9A 52 este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de vedere pe TopBuy.ro.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii