Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER
Michael Kors

Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER

309,51 lei619,00 lei-50%

Economisești 309,49 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-29

Despre acest produs

Pe TopBuy.ro, Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER semnat Michael Kors ajunge la 309,51 lei (scăzut de la 619,00 lei) și se comandă prin optiblu.ro. Apare în selecția noastră de Fashion, alături de oferte comparabile din mai multe magazine.

Plătești 309,51 lei în loc de 619,00 lei - o diferență de 309,49 lei datorată reducerii de 50%.

De ce să alegi acest produs

La 309,51 lei, Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER se așază într-o ofertă din zona mid-to-high, iar reducerea de 50% îi crește atractivitatea.

Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din Ochelari de soare și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.

Este un produs marca Michael Kors - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER?
Prețul pentru Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER este 309,51 lei, după o reducere de 50% de la 619,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 50% reducere: 309,51 lei în loc de 619,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Michael Kors MK2242D 300613 56 PEARL RIVER este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de soare pe TopBuy.ro.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii