Ocean Kids 9806 C2 47
Ocean Kids

Ocean Kids 9806 C2 47

59,50 lei119,00 lei-50%

Economisești 59,50 lei

✔ În stoc la optiblu.ro

Preț actualizat: 2026-07-27

Despre acest produs

Cauți Ocean Kids 9806 C2 47 semnat Ocean Kids? Se găsește prin optiblu.ro la 59,50 lei (scăzut de la 119,00 lei). Se regăsește la Ochelari de vedere, parte din Fashion, cu cotații aduse la zi.

Plătești 59,50 lei în loc de 119,00 lei - o diferență de 59,50 lei datorată reducerii de 50%.

De ce să alegi acest produs

La 59,50 lei, Ocean Kids 9806 C2 47 se așază într-o ofertă prietenoasă cu bugetul, iar reducerea de 50% îi crește atractivitatea.

Pune-l alături de alternativele din Ochelari de vedere, citește specificațiile complete la sursă, apoi decide.

Este un produs marca Ocean Kids - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Ocean Kids 9806 C2 47?
Prețul pentru Ocean Kids 9806 C2 47 este 59,50 lei, după o reducere de 50% de la 119,00 lei, la optiblu.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Ocean Kids 9806 C2 47?
Comanda se face la optiblu.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Ocean Kids 9806 C2 47 reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 50% reducere: 59,50 lei în loc de 119,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Ocean Kids 9806 C2 47 este listat la Fashion, secțiunea Ochelari de vedere pe TopBuy.ro.

Produse similare

Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii