Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml
Slick Gorilla

Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml

53,00 lei

✔ În stoc la notino.ro

Preț actualizat: 2026-07-04

Despre acest produs

Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml, un produs Slick Gorilla, poate fi achiziționat prin notino.ro, cu un preț de 53,00 lei. Îl monitorizăm în secțiunea Sănătate & Frumusețe de pe TopBuy.ro, unde prețul se reîmprospătează constant.

Slick Gorilla Hair Colour, 100 ml, Vopsele de păr temporare pentru femei, Spune la revedere părului fără vlagă!

Suma afișată, 53,00 lei, vine direct din feedul magazinului și o reîmprospătăm cu regularitate.

De ce să alegi acest produs

La 53,00 lei, Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml se așază într-o ofertă prietenoasă cu bugetul.

Pune-l alături de alternativele din Îngrijirea părului - Vopsele de păr, citește specificațiile complete la sursă, apoi decide.

Este un produs marca Slick Gorilla - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml?
Prețul pentru Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml este 53,00 lei, la notino.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml?
Comanda se face la notino.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Din ce categorie face parte?
Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Black 100 ml este listat la Sănătate & Frumusețe, secțiunea Îngrijirea părului - Vopsele de păr pe TopBuy.ro.

Produse similare

Slick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Blue 100 ml
Slick GorillaSlick Gorilla Hair Colour culoare par pentru barbati Blue 100 ml
53,00 lei
Schwarzkopf Professional Strait Styling Glatt set pentru par cu efect de netezire 0 3 buc
Schwarzkopf ProfessionalSchwarzkopf Professional Strait Styling Glatt set pentru par cu efect de netezire 0 3 buc
55,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 821 240 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 821 240 ml
73,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 642 100 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 642 100 ml
74,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 821 100 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 821 100 ml
115,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 740 100 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 740 100 ml
115,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 613 100 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 613 100 ml
115,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 730 100 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 730 100 ml
115,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 642 240 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 642 240 ml
148,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 931 240 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 931 240 ml
148,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 613 240 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 613 240 ml
148,00 lei
Revlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 512 240 ml
Revlon ProfessionalRevlon Professional Nutri Color Filters Toning masca tonifianta si hranitoare pentru uz profesonial 512 240 ml
148,00 lei
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii