Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa
IBO Polonia

Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa

799,00 lei998,00 lei-20%

Economisești 199,00 lei

✔ În stoc la micul-meserias.ro/

Preț actualizat: 2026-07-26

Despre acest produs

Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa, un produs IBO Polonia, este disponibil prin micul-meserias.ro/, cu un preț de 799,00 lei, adică 20% sub prețul de listă. Se regăsește la Pompe Apa, parte din Casă & Grădină, cu cotații aduse la zi.

Reducerea de 20% taie prețul de la 998,00 lei la 799,00 lei, deci pui deoparte 199,00 lei.

De ce să alegi acest produs

La 799,00 lei, Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa se așază într-o ofertă din zona mid-to-high, iar reducerea de 20% îi crește atractivitatea.

Pune-l alături de alternativele din Pompe Apa, citește specificațiile complete la sursă, apoi decide.

Este un produs marca IBO Polonia - poți explora și restul gamei aceluiași producător.

Întrebări frecvente

Ce preț are Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa?
Prețul pentru Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa este 799,00 lei, după o reducere de 20% de la 998,00 lei, la micul-meserias.ro/. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa?
Comanda se face la micul-meserias.ro/: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Mai are Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa reducere în acest moment?
Da, acum beneficiezi de 20% reducere: 799,00 lei în loc de 998,00 lei.
Din ce categorie face parte?
Supapa de sens cu bila DN100 PN16 cu flansa este listat la Casă & Grădină, secțiunea Pompe Apa pe TopBuy.ro.

Produse similare

Vas Expansiune Vertical/Orizontal cu Diafragma Inclusa, 100 litri, IBO Polonia-20%
IBO PoloniaVas Expansiune Vertical/Orizontal cu Diafragma Inclusa, 100 litri, IBO Polonia
799,00 lei998,00 lei
Parte Hidraulica pentru pompa Ibo Polonia, 4SD 7/12, motor 2.2 kw-20%
IBO PoloniaParte Hidraulica pentru pompa Ibo Polonia, 4SD 7/12, motor 2.2 kw
800,00 lei1.000,00 lei
Pompa Submersibila Rezistenta la Nisip, Micul Fermier, 1100 W, 90 l/min, H Refulare 130 m, 16 turbine + 15 m cablu-20%
Micul FermierPompa Submersibila Rezistenta la Nisip, Micul Fermier, 1100 W, 90 l/min, H Refulare 130 m, 16 turbine + 15 m cablu
844,00 lei1.055,00 lei
Tub irigat picurare PREMIUM, Diametru 16, Grosime 1mm, Distanta picurare 20 cm Micul Fermier GF-2126-20%
Micul FermierTub irigat picurare PREMIUM, Diametru 16, Grosime 1mm, Distanta picurare 20 cm Micul Fermier GF-2126
844,00 lei1.055,00 lei
Pompa de recirculare electronica pentru centrala IBO MAGI MAX 25-100/180, 10-180 W, 170 l/min, H Refulare 10 m-20%
IBO PoloniaPompa de recirculare electronica pentru centrala IBO MAGI MAX 25-100/180, 10-180 W, 170 l/min, H Refulare 10 m
849,00 lei1.061,00 lei
Pompa Profesionala Evacuare Apa Menajera Demisol, Subsol, cu Tocator, Pompa WC, IBO Sanibo B SLIM, 450 W, 125 l/min, H Refulare 8 m, MODEL NOU-20%
IBO PoloniaPompa Profesionala Evacuare Apa Menajera Demisol, Subsol, cu Tocator, Pompa WC, IBO Sanibo B SLIM, 450 W, 125 l/min, H Refulare 8 m, MODEL NOU
849,00 lei1.061,00 lei
Pompa Recirculare Piscina cu Prefiltru, IBO SWIM 050, 550 W, 340 l/min, H Refulare 12.5 m-20%
IBO PoloniaPompa Recirculare Piscina cu Prefiltru, IBO SWIM 050, 550 W, 340 l/min, H Refulare 12.5 m
849,00 lei1.061,00 lei
Pompa Submersibila Rezistenta la Nisip, IBO 3.5SDM 3/15, 1.1 KW, 105 l/min, H Refulare 90 m + 20 m cablu-20%
IBO PoloniaPompa Submersibila Rezistenta la Nisip, IBO 3.5SDM 3/15, 1.1 KW, 105 l/min, H Refulare 90 m + 20 m cablu
849,00 lei1.061,00 lei
Pompa Submersibila Rezistenta la Nisip, IBO 4SDM2/12, 750 W, 80 l/min, H Refulare 85 m, 4 Toli + 20 m cablu-20%
IBO PoloniaPompa Submersibila Rezistenta la Nisip, IBO 4SDM2/12, 750 W, 80 l/min, H Refulare 85 m, 4 Toli + 20 m cablu
849,00 lei1.061,00 lei
Pompa Submersibila multietajata Elefant 4SQM1.8-50-8, 970 W, 8 turbine, 3.6 m³/h, bobinaj cupru-20%
ElefantPompa Submersibila multietajata Elefant 4SQM1.8-50-8, 970 W, 8 turbine, 3.6 m³/h, bobinaj cupru
863,00 lei1.078,00 lei
Pompa de racire COLP 3-250T IBO-IPRO PROFFESIONAL-20%
IPRO Professional IBO PoloniaPompa de racire COLP 3-250T IBO-IPRO PROFFESIONAL
879,00 lei1.098,00 lei
Pompa de racire COLP 4-250T IBO-IPRO PROFFESIONAL-20%
IPRO Professional IBO PoloniaPompa de racire COLP 4-250T IBO-IPRO PROFFESIONAL
879,00 lei1.098,00 lei
Folosim cookie-uri pentru funcționare și statistici. Detalii