
Vivian Gray
Vivian Gray Sensational Sensual Jasmine gel de duș de lux
27,00 lei
✔ În stoc la notino.ro
Despre acest produs
Cauți Vivian Gray Sensational Sensual Jasmine gel de duș de lux din portofoliul Vivian Gray? Se comandă prin notino.ro la 27,00 lei. Apare în selecția noastră de Sănătate & Frumusețe, alături de oferte comparabile din mai multe magazine.
Suma afișată, 27,00 lei, vine direct din feedul magazinului și o reîmprospătăm cu regularitate.
De ce să alegi acest produs
La 27,00 lei, Vivian Gray Sensational Sensual Jasmine gel de duș de lux se așază într-o ofertă prietenoasă cu bugetul.
Recomandăm să compari prețul cu restul ofertelor din Geluri de dus și să parcurgi fișa produsului la magazin înainte de a comanda.
Este un produs marca Vivian Gray - poți explora și restul gamei aceluiași producător.
Întrebări frecvente
Ce preț are Vivian Gray Sensational Sensual Jasmine gel de duș de lux?
Prețul pentru Vivian Gray Sensational Sensual Jasmine gel de duș de lux este 27,00 lei, la notino.ro. Pe TopBuy.ro îl actualizăm cu regularitate.
Unde comand Vivian Gray Sensational Sensual Jasmine gel de duș de lux?
Comanda se face la notino.ro: TopBuy.ro îți afișează prețul curent și te trimite direct la pagina ofertei.
Din ce categorie face parte?
Vivian Gray Sensational Sensual Jasmine gel de duș de lux este listat la Sănătate & Frumusețe, secțiunea Geluri de dus pe TopBuy.ro.
Vezi și
Produse similare

Vivian GrayVivian Gray Sensational Sparkling Orange gel de dus revigorant
27,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Sensational Wild Orchid gel de dus revigorant
27,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Sensuous Camelia gel de dus hidratant
27,00 lei

Vivian GrayVivian Gray Vivanel Lotus&Rose gel cremos pentru dus
27,00 lei

Yves RocherYves Rocher Bain de Nature gel de duș
27,00 lei

Yves RocherYves Rocher Bain de Nature gel de dus hranitor
27,00 lei

ZiajaZiaja Marshmallow gel de duș
27,00 lei

AccentraAccentra HOME SPA set cadou pentru baie pentru femei
28,00 lei

Baylis & HardingBaylis & Harding The Edit Vanilla Seduction gel de duș
28,00 lei

Bohemia Gifts & CosmeticsBohemia Gifts & Cosmetics Roses set cadou cu aromă de trandafiri
28,00 lei

BorotalcoBorotalco Good Evening Anti-fatigue gel de dus relaxant cu arome florale
28,00 lei

BorotalcoBorotalco Good Evening Regenerating gel de dus regenerabil
28,00 lei
